Kopen LT1719CS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 2.5mV @ ±5V |
| Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | UltraFast™ |
| Propagation Delay (Max): | 13ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | CMOS, Rail-to-Rail, TTL |
| Andere namen: | LT1719CS8PBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1719CS8#PBF |
| hysteresis: | 7mV |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator General Purpose CMOS, Rail-to-Rail, TTL 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC COMP R-R I/O SGL 3/5V 8-SOIC |
| Current - Quiescent (Max): | 9mA |
| Current - Output (type): | 20mA |
| Current - Input Bias (Max): | 6µA @ ±5V |
| CMRR, PSRR (type): | 70dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |