Kopen LT1719IS6#TRMPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 2.5mV @ 5V |
| Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| Serie: | UltraFast™ |
| Propagation Delay (Max): | 13ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Output Type: | CMOS, Rail-to-Rail, TTL |
| Andere namen: | LT1719IS6#TRMPBFTR LT1719IS6TRMPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT1719IS6#TRMPBF |
| hysteresis: | 7mV |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator General Purpose CMOS, Rail-to-Rail, TTL TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC COMP R-RINOUT SINGLE SOT23-6 |
| Current - Quiescent (Max): | 9mA |
| Current - Output (type): | 20mA |
| Current - Input Bias (Max): | 6µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (type): | 65dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |