Kopen LT3496EFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 3V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 30V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | LT3496EFEPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3496EFE#PBF |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 330kHz ~ 2.1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1A (Switch) 28-TSSOP-EP |
| dimmen: | Analog, PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1A 28TSSOP |
| Current - Output / Channel: | 1A (Switch) |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |