Kopen LT3575EFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | - |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| topologie: | Flyback |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Andere namen: | LT3575EFEPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT3575EFE#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 40kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Flyback Switching Regulator IC Positive or Negative, Isolation Capable 1 Output 2.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG FLYBACK INV ISO 16TSSOP |
| Current - Output: | 2.5A |
| Email: | [email protected] |