Kopen LT6017HDJC#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 50 V, ±1.5V ~ 25 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 50µV |
| Leverancier Device Pakket: | 22-DFN (6x3) |
| slew Rate: | 0.75 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 22-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LT6017HDJC#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 3.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 22-DFN (6x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 3.2MHZ RRO 22DFN |
| Current - Supply: | 315µA |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| Current - Input Bias: | 2nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |