Kopen LTC1347CSW#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 400mV |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 3/5 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1347CSW#TRPBF |
| Uitgebreide beschrijving: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-SOIC |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX 5V RS232 LOW PWR 28-SOIC |
| Datasnelheid: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |