Kopen LTC1558CS8-5#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
|---|---|
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal cellen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC1558CS8-5#PBF |
| Interface: | - |
| Functie: | Power Management |
| Foutbescherming: | Over Temperature, Short Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Battery Power Management IC Nickel Cadmium 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC BACKUP BATT CONTRLR 5V 8-SOIC |
| Chemie van de accu: | Nickel Cadmium |
| Email: | [email protected] |