Kopen LTC3105EDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.5 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 0.23 V ~ 5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 10-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3105EDD#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, Energy Harvesting Voltage Regulator IC 1 Output 10-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC CONV DC/DC 400MA HIEFF 10-DFN |
| toepassingen: | Converter, Energy Harvesting |
| Email: | [email protected] |