Kopen LTC3106IFE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.8V, 2.2V, 3.3V, 5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 0.85V |
| Voltage - Input (Max): | 6V |
| topologie: | Buck-Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Programmable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3106IFE#PBF |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Programmable 1.8V, 2.2V, 3.3V, 5V 1 Output 300mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BCK BST PROG 0.3A 20TSSOP |
| Current - Output: | 300mA |
| Email: | [email protected] |