Kopen LTC3260IMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | -Vin |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| topologie: | Charge Pump |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Andere namen: | LTC3260IMSEPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3260IMSE#PBF |
| Functie: | Ratiometric |
| Frequentie - Schakelen: | 50kHz ~ 500kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin 2 Output 100mA 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG SWTCHD CAP INV 16MSOP |
| Current - Output: | 100mA |
| Email: | [email protected] |