Kopen LTC3619EMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.6V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3619EMSE#PBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 400mA, 800mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10MSOP |
| Current - Output: | 400mA, 800mA |
| Email: | [email protected] |