Kopen LTC3834EUFD#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4 V ~ 36 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-QFN (5x4) |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC3834EUFD#TRPBF |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 250kHz ~ 530kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 20-QFN (5x4) |
| Duur Cyclus (Max): | 99.4% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 20QFN |
| Beheersfuncties: | Enable, Phase Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |