Kopen LTC4359CMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 80 V |
|---|---|
| Type: | N+1 ORing Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | N:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4359CMS8#PBF |
| Interne Switch (s): | No |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OR CTRLR N+1 8MSOP |
| Delay Time - ON: | 200µs |
| Delay Time - OFF: | 300ns |
| Current - Supply: | 150µA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | Automotive, Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |