Kopen LTC4354CDDB#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | -48V |
|---|---|
| Type: | Source Selector Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x2) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4354CDDB#TRPBF |
| Interne Switch (s): | No |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | OR Controller Source Selector Switch N-Channel 2:1 8-DFN (3x2) |
| Beschrijving: | IC OR CTRLR SRC SELECT 8DFN |
| Delay Time - OFF: | 700ns |
| Current - Supply: | 1.2mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | -48V Dist Power Systems, AdvancedTCA® Systems |
| Email: | [email protected] |