Kopen LTC4420CDD#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Source Selector Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 12-DFN (3x3) |
| Serie: | PowerPath™ |
| Ratio - Input: Output: | 2:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4420CDD#PBF |
| Interne Switch (s): | Yes |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | OR Controller Source Selector Switch N-Channel 2:1 12-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC SOURCE SELECTOR SWITCH 12DFN |
| Current - Supply: | 3.6µA |
| Current - Output (Max): | 1.6A |
| toepassingen: | Battery Backup |
| Email: | [email protected] |