Kopen LTC4425EMSE#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | LTC4425EMSEPBF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4425EMSE#PBF |
| Uitgebreide beschrijving: | Supercapacitor Charger PMIC 12-MSOP-EP |
| Beschrijving: | IC SUPERCAP CHARGER 12-MSOP |
| Current - Supply: | 20µA |
| toepassingen: | Supercapacitor Charger |
| Email: | [email protected] |