Kopen LTC6090CS8E#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 9.5 V ~ 140 V, ±4.75 V ~ 70V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 330µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC-EP |
| slew Rate: | 21 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6090CS8E#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 12MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC-EP |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC |
| Current - Supply: | 2.8mA |
| Current - Output / Channel: | 90mA |
| Current - Input Bias: | 3pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |