Kopen LX1677CLQ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.8 V ~ 1.55 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 38-MLPQ (5x7) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 38-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LX1677CLQ |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, Intel VRM Voltage Regulator IC 1 Output 38-MLPQ (5x7) |
| Beschrijving: | IC CTRLR VRM PS 2PHASE 38MLPQ |
| toepassingen: | Controller, Intel VRM |
| Email: | [email protected] |