MA5KP16CAE3
MA5KP16CAE3
Onderdeel nummer:
MA5KP16CAE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17279 Pieces
Data papier:
MA5KP16CAE3.pdf
Invoering
Kopen MA5KP16CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:26V
Spanning - Onderbreking (Min):17.8V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AR
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:5000W (5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3906
1086-3906-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA5KP16CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 16VWM 26VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):192A