MA5KP18CA
MA5KP18CA
Onderdeel nummer:
MA5KP18CA
Beschrijving:
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO204AR
beschikbare kwaliteit:
19594 Pieces
Data papier:
MA5KP18CA.pdf
Invoering
Kopen MA5KP18CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:29.2V
Spanning - Onderbreking (Min):20V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:5000W (5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3913
1086-3913-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA5KP18CA
Beschrijving:TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):172A