MA5KP90CA
MA5KP90CA
Onderdeel nummer:
MA5KP90CA
Beschrijving:
TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
beschikbare kwaliteit:
14142 Pieces
Data papier:
MA5KP90CA.pdf
Invoering
Kopen MA5KP90CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):90V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:146V
Spanning - Onderbreking (Min):100V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:5000W (5kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-4033
1086-4033-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA5KP90CA
Beschrijving:TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):34A