MAL212384681
MAL212384681
Onderdeel nummer:
MAL212384681
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18465 Pieces
Data papier:
MAL212384681.pdf
Invoering
Kopen MAL212384681 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.508" Dia x 1.260" L (12.90mm x 32.00mm)
Serie:123 SAL-A
Ripple Current:760mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL212384681
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:200 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:680µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 550 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):550 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 10V AXIAL
Capaciteit:680µF