MAPLAD30KP150CA
Onderdeel nummer:
MAPLAD30KP150CA
Beschrijving:
TVS DIODE 150VWM 243VC SMD
beschikbare kwaliteit:
18141 Pieces
Data papier:
MAPLAD30KP150CA.pdf
Invoering
Kopen MAPLAD30KP150CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:243V
Spanning - Onderbreking (Min):167V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-4826
1086-4826-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAPLAD30KP150CA
Beschrijving:TVS DIODE 150VWM 243VC SMD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):124A