Kopen MAPLAD30KP15A met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 15V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 25.8V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 16.7V |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | PLAD |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 30000W (30kW) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Nonstandard SMD |
| Andere namen: | 1086-4828 1086-4828-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAPLAD30KP15A |
| Beschrijving: | TVS DIODE 15VWM 25.8VC SMD |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 1164A (1.164kA) |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |