MAPLAD30KP15A
Onderdeel nummer:
MAPLAD30KP15A
Beschrijving:
TVS DIODE 15VWM 25.8VC SMD
beschikbare kwaliteit:
17817 Pieces
Data papier:
MAPLAD30KP15A.pdf
Invoering
Kopen MAPLAD30KP15A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:25.8V
Spanning - Onderbreking (Min):16.7V
Unidirectionele kanalen:1
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-4828
1086-4828-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAPLAD30KP15A
Beschrijving:TVS DIODE 15VWM 25.8VC SMD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):1164A (1.164kA)