Kopen MAX15059BATE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3 V ~ 76 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX15059BATE+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter/Current Monitor, APD Bias Applications Voltage Regulator IC 1 Output 16-TQFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC REG CONV APD APPS 16TQFN |
| toepassingen: | Converter/Current Monitor, APD Bias Applications |
| Email: | [email protected] |