Kopen MAX20090ATP/V+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 65V |
| Voltage - Output: | 65V |
| Type: | DC DC Controller |
| topologie: | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX20090ATP/V+ |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 20-TQFN (4x4) |
| dimmen: | Analog, PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER HIGH BRIGHT 20TQFN |
| Current - Output / Channel: | - |
| toepassingen: | Automotive, Lighting |
| Email: | [email protected] |