MAX20090ATP/V+
MAX20090ATP/V+
Onderdeel nummer:
MAX20090ATP/V+
Beschrijving:
IC LED DRIVER HIGH BRIGHT 20TQFN
beschikbare kwaliteit:
19477 Pieces
Data papier:
MAX20090ATP/V+.pdf
Invoering
Kopen MAX20090ATP/V+ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Toevoer (Min):5V
Spanning - Toevoer (Max):65V
Voltage - Output:65V
Type:DC DC Controller
topologie:SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost)
Leverancier Device Pakket:20-TQFN (4x4)
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:20-WFQFN Exposed Pad
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TA)
Aantal uitgangen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX20090ATP/V+
Interne Switch (s):No
Frequentie:200kHz ~ 2.2MHz