Kopen MAX200EWP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 5/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX200EWP |
| Uitgebreide beschrijving: | 5/0 Driver RS232 20-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC TXRX RS-232 W/CAP 20-SOIC |
| Datasnelheid: | 120Kbps |
| Email: | [email protected] |