Kopen MAX3795ETG+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3795ETG+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Laser Driver IC 4.25Gbps 1 Channel 2.97 V ~ 3.63 V 24-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC DRIVER VCSEL W/MON 24-TQFN |
| Datasnelheid: | 4.25Gbps |
| Current - Supply: | 71mA |
| Current - Modulation: | 15mA |
| Current - Bias: | 15mA |
| Email: | [email protected] |