Kopen MAX3799ETJ+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.85 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3799ETJ+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Laser Driver IC 14Gbps 1 Channel 2.85 V ~ 3.63 V 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC LIMITING AMP/VCSEL DVR 32TQFN |
| Datasnelheid: | 14Gbps |
| Current - Supply: | 97mA |
| Current - Modulation: | 12mA |
| Current - Bias: | 15mA |
| Email: | [email protected] |