Kopen MAX455CWP+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | ±4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| slew Rate: | 300 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX455CWP+ |
| Beschrijving: | IC MUX/VIDEOAMP 8CH 50MHZ 20SOIC |
| Current - Supply: | 25mA |
| Current - Output / Channel: | 20mA |
| toepassingen: | 8:1 Multiplexer-Amplifier |
| -3dB bandbreedte: | 50MHz |
| Email: | [email protected] |