Kopen MAX5069AAUE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 10.8 V ~ 24 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive, Isolation Capable |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5069AAUE |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 50kHz ~ 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Down DC-DC Controller IC 16-TSSOP-EP |
| Duur Cyclus (Max): | 100% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 16TSSOP |
| Beheersfuncties: | Dead Time Control, Enable, Frequency Control |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |