Kopen MAX5264BCMH met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 11.5 V ~ 14 V, -9 V ~ 6.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 44-MQFP (10x10) |
| Vestigings tijd: | 22µs (Typ) |
| Serie: | - |
| Reference Type: | External |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 44-QFP |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal D / A-omzetters: | 8 |
| Aantal bits: | 14 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5264BCMH |
| INL / DNL (LSB): | ±8 (Max), ±1 (Max) |
| Uitgebreide beschrijving: | 14 Bit Digital to Analog Converter 8 44-MQFP (10x10) |
| Differentiële uitgang: | No |
| Beschrijving: | IC DAC 14BIT PAR 44MQFP |
| data Interface: | Parallel |
| architectuur: | R-2R |
| Email: | [email protected] |