Kopen MAX6072BAUB25+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.25V, 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input: | 2.75 V ~ 5.5 V |
| Tolerantie: | ±0.08% |
| temperatuurcoëfficiënt: | 8ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Reference Type: | Series |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Fixed |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz: | 5µVrms, 6µVrms |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz: | 3.6µVp-p, 4.8µVp-p |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6072BAUB25+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX |
| Current - Supply: | 260µA, 320µA |
| Current - Output: | 10mA |
| Current - Cathode: | - |
| Email: | [email protected] |