MAX6072BAUB25+
MAX6072BAUB25+
Onderdeel nummer:
MAX6072BAUB25+
Beschrijving:
IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX
Data papier:
MAX6072BAUB25+.pdf
Invoering
Kopen MAX6072BAUB25+ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):1.25V, 2.5V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input:2.75 V ~ 5.5 V
Tolerantie:±0.08%
temperatuurcoëfficiënt:8ppm/°C
Leverancier Device Pakket:10-uMAX
Serie:-
Reference Type:Series
Packaging:Tube
Verpakking / doos:10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type:Fixed
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TA)
Geluid - 10Hz tot 10kHz:5µVrms, 6µVrms
Ruis - 0,1Hz tot 10Hz:3.6µVp-p, 4.8µVp-p
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX6072BAUB25+
Uitgebreide beschrijving:Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA 10-uMAX
Beschrijving:IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX
Current - Supply:260µA, 320µA
Current - Output:10mA