Kopen MAX6615AEE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologie: | ADC, PWM Generator, Tach Counter |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QSOP |
| Serie: | - |
| sensor Type: | Internal and External |
| sensing Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | SMBus |
| Output Fan: | Yes |
| Output Alarm: | Yes |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6615AEE+ |
| Functie: | Fan Control, Temp Monitor |
| Uitgebreide beschrijving: | Fan Control, Temp Monitor -40°C ~ 125°C Internal and External Sensor SMBus Output 16-QSOP |
| Beschrijving: | IC TEMP MONITOR DL-CH 16-QSOP |
| Nauwkeurigheid: | ±4°C(Max) |
| Email: | [email protected] |