Kopen MAX6616AEG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologie: | ADC |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QSOP |
| Serie: | - |
| sensor Type: | Internal and External |
| sensing Temperatuur: | 0°C ~ 140°C |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | I²C/SMBus |
| Output Fan: | Yes |
| Output Alarm: | Yes |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6616AEG |
| Functie: | Fan Control, Temp Monitor |
| Uitgebreide beschrijving: | Fan Control, Temp Monitor 0°C ~ 140°C Internal and External Sensor I²C/SMBus Output 24-QSOP |
| Beschrijving: | IC TEMP MON FAN CNTRL 24QSOP |
| Nauwkeurigheid: | ±4°C Local(Max), ±1°C Remote(Max) |
| Email: | [email protected] |