Kopen MAX7301ANI+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | Push-Pull |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal I / O: | 28 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX7301ANI+ |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | SPI |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 28 SPI 28-PDIP |
| Beschrijving: | IC I/O EXPANDER SPI 28B 28DIP |
| Huidige - Output Source / Zink: | 4.5mA, 10mA |
| Klokfrequentie: | 26MHz |
| Email: | [email protected] |