Kopen MAX7313DATG+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Open Drain |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal I / O: | 16 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX7313DATG+ |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | I²C, SMBus |
| Kenmerken: | PWM |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 16 I²C, SMBus 24-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC EXPANDER 16PORT 24TQFN |
| Huidige - Output Source / Zink: | 50mA |
| Klokfrequentie: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |