Kopen MAX7369EUP+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 24 Ohm |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 4:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX7369EUP+ |
| Kenmerken: | Bi-Directional |
| Uitgebreide beschrijving: | I²C Switch IC 1 Channel 20-TSSOP |
| Beschrijving: | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 20TSSOP |
| toepassingen: | I²C |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |