Kopen MAX8555EUB+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 8 V ~ 13.25 V |
|---|---|
| Type: | N+1 ORing Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | N:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8555EUB+ |
| Interne Switch (s): | No |
| FET Type: | N-Channel |
| Uitgebreide beschrijving: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC OR CTRLR N+1 10UMAX |
| Delay Time - OFF: | 100ns |
| Current - Supply: | 2mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |