Kopen MAX9174EUB+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | LVDS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 x 1:2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9174EUB+ |
| Invoer: | LVDS |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:2 Channel 800Mbps 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 10UMAX |
| Vertragingstijd: | 2.39ns |
| Data Rate (Max): | 800Mbps |
| Current - Supply: | 25mA |
| Capaciteit - Input: | 4.5pF |
| toepassingen: | LVDS |
| Email: | [email protected] |