Kopen MAX9504BELT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 6-µDFN(2x2) |
| slew Rate: | 165 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-WDFN |
| Output Type: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9504BELT+T |
| Beschrijving: | IC AMP VIDEO HI CUR 6-UDFN |
| Current - Supply: | 5mA |
| Current - Output / Channel: | 110mA |
| toepassingen: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 47MHz |
| Email: | [email protected] |