Kopen MAX9719AEUE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 1.4W x 2 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9719AEUE+ |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 16-TSSOP-EP |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 1.4W AB 16TSSOP |
| Email: | [email protected] |