Kopen MAX9719DEBE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 16-UCSP (2x2) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Cut Strip |
| Verpakking / doos: | 16-WFBGA, CSPBGA |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 1.4W x 2 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9719DEBE+ |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 16-UCSP (2x2) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 1.4W AB 16UCSP |
| Email: | [email protected] |