Kopen MAX9736BETJ+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 8 V ~ 28 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 15W x 1 @ 4 Ohm; 7.5W x 2 @ 8 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9736BETJ+ |
| Kenmerken: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) Class D 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 15W MONO D 32TQFN |
| Email: | [email protected] |