Kopen MBA02040C3402FRP00 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) |
| Serie: | MBA/SMA 0204 - Professional |
| Weerstand (Ohm): | 34k |
| Vermogen (Watt): | 0.4W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MBA02040C3402FRP00 |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 34k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beschrijving: | RES 34K OHM 0.4W 1% AXIAL |