Kopen MINISMDC020F-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 20ms |
| Dikte (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Size / Dimension: | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Serie: | PolySwitch®, miniSMD |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 3.3 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 600 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Andere namen: | MINISMDC020F2 MINISMDC020FTR MINISMDC020FTR-ND RF1335-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MINISMDC020F-2 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave |
| Beschrijving: | POLYSWITCH .20A RESET FUSE SMD |
| Current - Trip (It): | 400mA |
| Current - Max: | 10A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 200mA |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |