Kopen MINISMDC035-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | - |
|---|---|
| Time to Trip: | - |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | PolySwitch® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1812 (4532 Metric) |
| Andere namen: | MINISMDC035-2TR MINISMDC035TR MINISMDC035TR-ND |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MINISMDC035-2 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric) |
| Beschrijving: | POLYSWITCH .35A RESET FUSE SMD |
| Current - Max: | - |
| Current - Hold (IH) (Max): | 350mA |
| Email: | [email protected] |