Kopen MKT1820710165 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 160V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 63V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm) |
| Serie: | MKT1820 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 1820710165 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MKT1820710165 |
| Afstand tussen de draden: | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.772" (45.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF ±10% Film Capacitor 63V 160V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 100UF 10% 160VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 100µF |
| toepassingen: | DC Link, DC Filtering |
| Email: | [email protected] |