Kopen MLZ2012M1R0HTD25 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | MLZ |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | 445-17075-2 445-17075-ND MLZ2012M1R0HTD25-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MLZ2012M1R0HTD25 |
| Inductie: | 1µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Frequentie - Test: | 2MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1µH Shielded Multilayer Inductor 800mA 130 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 1UH 800MA 130 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 130 mOhm Max |
| Huidige score: | 800mA |
| Current - Verzadiging: | 700mA |
| Email: | [email protected] |