Kopen MLZ2012M1R5HT met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | MLZ |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MLZ2012M1R5HT |
| Inductie: | 1.5µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Frequentie - Test: | 2MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 182 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.5UH 700MA 182 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 182 mOhm Max |
| Huidige score: | 700mA |
| Current - Verzadiging: | 550mA |
| Email: | [email protected] |